Tel. +48-(71)-348-62-00
Sklep :: Kontakt :: Strona Główna


     Każdy handlowiec szuka jak najtańszego i efektownego sposobu na wyposażenie swojej placówki, które jednocześnie będzie uniwersalne i łatwe do przebudowy w przypadku zmiany aranżacji lub nawet asortymentu oferowanych produktów. Wymagania te najlepiej spełnia system wyposażenia wnętrz sklepowych zwanych space Wall lub shop Wall. Jego zasadniczym elementem są panele z płyty mdf o standardowych wymiarach: 2 metry szerokości i 90 centymetrów wysokości, w których znajduje się od 5 do 8 frezów wypełnionych aluminiową szyną, na której można mocować zawieszki na produkty z euro perforacją, półki lub wieszaki ubraniowe. Panele można zarówno mocować bezpośrednio do ściany lub tworzyć z nich przepierzenia a nawet wolno stojące ekspozytory, tzw. gondole.

System space Wall jest również znakomitym nośnikiem treści reklamowych ze względu na gładką powierzchnię tworzących go paneli. Nadają się one idealnie do pokrycia folią samoprzylepną z logo firmy, hasłem lub zdjęciem i dzięki temu stworzą idealne tło do prezentacji oferowanych produktów. Panele są produkowane w wielu kolorach, więc nie ma problemu z dopasowaniem ich do posiadanych mebli typu: lady, gabloty czy regały. Dodatkowo system shop Wall bez problemu można łączyć z innymi, takimi jak system rurowo – kulowy lub listew perforowanych, co pozwala optymalnie wykorzystać posiadaną powierzchnie handlową bez jej niepotrzebnego zaśmiecania oraz tworzenia wrażenia ciasnoty i przeładowania.


space wall spacewall

Nasza firma oferuje pełen asortyment systemu space Wall, także w nietypowych rozmiarach. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w zakresie projektowania, sprzedaży i wykonawstwa zamówionego wyposażenia.

spacewall sklep sklep system space-wall
spacewall system spacewall


aranzacja sklepu przebieralnia aranzacja sklepu
aranacja skep odzieżowy system rurowo-kulowy do sklepu


Wykonujemy zarówno usługi kompleksowe, takie jak budowa sklepu od projektu do montażu, jak i zajmujemy się uzupełnianiem sklepów już istniejących. Oferujemy także system rurowo – kulowy i system listew perforowanych oraz drewniane meble sklepowe, także na zamówienie (niestandardowe). Zapraszamy do współpracy!
ZADZWOŃ DO NAS LUB NAPISZ

Zapraszamy także do naszego sklepu we Wrocławiu.

Zrobimy Twój sklep na "wymiar"VIS Sławomir Pieczurowski ul. Chełmońskiego 23B 51-630 Wrocław Telefon / faks: +48-(71)-348-62-00 kom. +48 601737970


Projektowanie Stron Internetowych